Planuodami kiekvieną UŽDUOČIŲ DĖŽUTĘ kruopšiai apgalvojame ir atrenkame užduotis, kurios įvairiapusiškai lavintų 3-6 metų vaikus, būtų smagios ir vaikai galėtų atlikti jas savarankiškai. Remiamės Montessori ugdymo principais, todėl vaikai pažindami aplinką jau ankstyvame amžiuje mokosi.

UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖJE rasite:

  •  Lavinamąją knygelę arba žaisliuką

Kruopščiai parinktas žaidimas arba knygelė, kurie turi išliekamąją vertę net po to, kai visos užduotys iš dėžutės yra išspręstos. Lavinamąsis žaidimas (arba knygelė), prie kurio norisi grįžti vėl ir vėl.

*Tik didžiajame rinkinyje. 

  •  Lavinamąsias kūrybines užduotis

Lavinamosios užduotys sukurtos remiantis Montessori ugdymo metodika, skirtos lavininti ne tik smulkiąją, bet ir stambiąją motoriką, kūrybinius bei inžinerinius įgūdžius, dėmėjimąsi aplinka ir įvairiais reiškiniais. Nors užduotys sukurtos taip, kad vaikas galėtų jas atlikti savarankiškai, tačiau jų sugebėjimai yra labai individualūs. Todėl rekomenduojame UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖS darbelius atlikti kartu su mylinčiais suaugusiais.

UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖJE rasite septynias kūrybines lavinamąsias užduotis. Mini rinkiniuose komplektuojamos 4 užduotėlės.

  • Kūrybines priemones užduotims atlikti

Jums nebereikės niekuo rūpintis – atidarius UŽDUOČIŲ DĖŽUTĘ, joje rasite visas reikalingas kūrybines priemones užduotims atlikti. Čia rasite viską, ko reikia – nuo klijų iki specialių kūrybinių priemonių.

  •  5 laisvalaikio ir žaidimų su šeima idėjų korteles

Mes rūpinamės, kad jūs turėtumėte dar daugiau kokybiško laiko su vaikais, todėl kiekvienoje UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖJE rasite net penkias laisvalaikio su šeima įdėjų korteles. Daugelį šių įdėjų galima įgyvendinti spontaniškai ir jos nereikalauja specialaus pasiruošimo.

Kiekvieno mėnesio UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖ atspindi vis kitą temą, su kuria vaikai susipažįsta, mokosi arba užtvirtina jau žinomus dalykus. Mokomės pažinti orus, gyvūnus, pasaulio geografiją, švaros ir tvarkos, suprasti ir atpažinti jausmus ir dar daug kitų mus supančių dalykų. Tuo tarpu, bandomojoje UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖJE rasite įvairių temų užduotėles ir joms atlikti reikalingas priemones.

Prenumeruokite UŽDUOČIŲ DĖŽUTĘ ir kiekvieną mėnesį pradžiuginkite mažuosius kūrybinių veiklų rinkiniu. Beje, prenumeruodami gausite ir nemokamą pristatymą kiekvieną mėnesį.

Peržiūrėti prenumeratas