Prenumerata

Planuodami veiklas su vaiku jūs būsite tikri, kad kiekvieną mėnesį praleisite pakankankamai kokybiško laiko su vaiku užsiimdami jo lavinimu ir ugdymu ir tuo pačiu stiprindami tarpusavio ryšį. Kartu atliekami kūrybiniai projektai kaip niekas kitas didina pasitikėjimą vienas kitu, o taip pat ugdo savybes, kurios tikrai pravers suaugus. Šios užduotys ugdo kūrybiškumą, erdvinį suvokimą, probleminių situacijų sprendimą, kantrumą, gebėjimą pabaigti pradėti darbą, bendradarbiavimą ir komandinį darbą drauge.

Prenumeruokite UŽDUOČIŲ DĖŽUTĘ ir būkite tikri, kad kartu su vaiku turėsite nuostabų laiką drauge. Jums nebereikės valandų valandas internete ieškoti, kuo užimti vaikus, bėgioti po miestą norint supirkti užduotims reikalingas priemones ir nusivilti, kad užduotis vaikui nepatiko. 

Prenumeruoti kūrybines veiklas vaikams patogu, nes kiekvieną mėnesį galėsite užsiimti savo vaikų lavinimu namuose su iš anksto parengtomis temomis ir užduotimis. Paskyrę laiko kelis kartus per savaitę konkrečiai temai nagrinėti jūs neabejotinai praplėsite savo vaiko žinių bagažą apie jį supančią aplinką ir pasaulį. Ankstyvųjį ugdymą paverskite reguliariu įpročiu ir nustebsite, kaip noriai vaikas mokysis ir vėliau pats savarankiškai. 

Pasirinkite, kuris prenumeratos paketas jums priimtinesnis ir nustebinkite savo vaikus originaliomis kūrybinėmis užduotimis.

PATOGU
35,00 dabar ir 35,00 kiekvieną 1 mėnesio dieną

Prenumeruodami šį rinkinį kiekvieną mėnesį gausite 7 temines kūrybines užduotis ir joms reikalingas priemones bei nuotaikingą grožinę knygelę vaikams.

93,00

Kiekvieną mėnesį gausite 7 lavinamųjų kūrybinių užduočių  rinkinį nauja tema, be knygelės.

Nemokamas pristatymas
105,00

Prenumeruodami šį rinkinį 3 mėnesius iš eilės gausite teminį kūrybinių užduočių rinkinį su knygele. NEMOKAMAS PRISTATYMAS.